Připomenutí - nadstavba

02.03.2020 08:20

Pro připomenutí - systém nadstavby :

- semifinále : dva zápasy bez započtení skóre (na body ze zápasů), druhý zápas o 10 minut kratší, pouze při stavu 2:2 na body ze zápasů se hned jedou nájezdy do rozhodnutí (viz níže)
finále a souboj o 3.místo : obojí na (maximálně) tři zápasy bez započtení skóre (na body ze zápasů), pokud není na konci třetího zápasu (ten je vždy o 10 minut kratší) rozhodnuto (body ze zápasů), hned jedou nájezdy (viz níže) do rozhodnutí. Pokud bude vítěz určen už po dvou zápasech (dvě vítězství jednoho týmu), třetí utkání se nehraje.

Nájezdy - jede se po 5 nájezdech na každé straně (střídavě), musí jet 5 různých hráčů z týmu, začíná tým výše postavený v tabulce po základní části. Pokud se nerozhodne v prvních 5 nájezdech, pokračuje se tak, že se otáčí pořadí týmů, jedou se dvojice nájezdů (po jednom hráči z každého týmu) do rozhodnutí. V této fázi již může nájezdy provádět libovolný hráč týmu i opakovaně.